TOPlist

FileRS - Rozdělování a slučování souborů

Panel rozdělení souboru

Program FileRS je určen pro rozdělování velkých souborů na soubory dílčí a pro následné slučování dílčích souborů do původního velkého souboru. Své využití najde při přenosu velkých souborů pomocí emailu s omezenou velikostí přílohy, při přenášení velkých souborů pomocí disket nebo CD, při ukládání velkých souborů na tato média apod.

Pro zlepšení práce nabízí program uživatelům možnost záznamu prováděného rozdělení na dílčí soubory do informačního souboru, který nese informace o dílčích souborech. Tento informační soubor je možné také přenášet a program z něj umí znovu načíst způsob rozdělení velkého souboru a usnadní tak sloučení dílčích souborů do původního celku. Dokumentace k programu je řešena formou kompilované nápovědy, která je také součástí instalační sady.

Panel sloučení souborů

Program byl kompletně vyvinut na platformě .NET Framework pro operační systém Windows. Bez přítomnosti této platformy na vašem počítači program nepoběží (platforma .NET Framework je součástí operačního systému Windows od verze XP).

Program FileRS si můžete stáhnout také z jednoho z uvedených serverů www.slunecnice.cz, www.stahuj.cz, www.instaluj.cz nebo www.sosej.cz. Na těchto serverech patří náš program k nejoblíbenějším a vysoce hodnoceným produktům ve své kategorii. Má již více než 14000 uživatelů.

Technický popis

Vytvořeno:
2004

Vyžadovaný software:
VSDirect.dll

Využívaný software:
 

Vývojové nástroje:
Visual Basic .NET, HTML HelpWorkshop

Použité technologie:
.NET Framework 1.0., HTML

Velikost knihovny:
96 kB

Velikost dokumentace:
0 kB

Obchodní informace

Cena:
0 Kč - Freeware

Velikost dodávky:
173 kB

Velikost dodávky po kompresi:
106 kB