TOPlist

Softwarové aplikace, programy, informační systémy

Nabízíme vám k zakoupení následující programy a systémy. Chcete-li se o některém z nich dozvědět více, podívejte se na stránku věnovanou právě jemu. Vaše případné další dotazy můžete směřovat na libovolný z našich kontaktů.

Pokud si mezi nabízenými programy a systémy vyberete, můžete si je objednat (například e-mailem). Objednané programy a systémy vám dodáme podle našeho postupu a pravidel. Programy a systémy nabízené jako freeware si můžete stáhnou vždy ze stránky věnované příslušnému programu. Používání všech programů (a to i těch volně ke stažení) se řídí našimi licenčními podmínkami.

Dodávka každého z uvedených programů a systémů obsahuje příslušnou instalační sadu, podrobnou příručku nebo nápovědu k jeho použití a návod na snadnou a bezproblémovou instalaci.

Navíc můžete využít i naší zvláštní služby a zvolený program nebo systém si nechat upravit nebo rozšířit podle vašich konkrétních potřeb a představ. Stačí nás jen kontaktovat a na podrobnostech se osobně dohodneme.

Ikona alikace
Cena: 1580 Kč

Systém pro aktualizaci a spouštění aplikací

Systém umožňující provádět při každém spuštění klasické Windows aplikace její aktualizaci a teprve následné spuštění na základě nastavení a existence novějších souborů umístěných v jednom adresáři lokální počítačové sítě. Určen pro vývojáře Windows aplikací k podpoře implementace jejich aplikací u zákazníků. Univerzálně použitelný software s velkým množstvím nastavitelných možností použití a jednoduchou dobře dokumentovanou obsluhou. Volně ke stažení je nabízena demo verze. Více ...

Ikona alikace
Freeware

FileRS

Program pro rozdělení velkých souborů do souborů dílčích s možností jejich následného sloučení zpět do velkého souboru. Obsahuje prvky zpříjemňující uživatelskou práci. Více ...