TOPlist

Programátorská pomoc

Programátorská pomoc je služba určená převážně softwarovým firmám nebo společnostem, které mají vlastní analytické a programátorské týmy a aktuálně pociťují nedostatek vývojářské kapacity při řešení vlastních softwarových projektů z oblasti informačních technologií (IT). Právě těmto firmám nabízíme vlastní volnou vývojářskou kapacitu.

Podle vašich požadavků spolupracujeme v dohodnutém rozsahu při řešení vašich projektů. Pracujeme pod vaším řízením na technických pozicích označovaných jako:

Vy využijete našich technických a odborných znalostí při řešení vašeho projektu. Nadále přitom zůstanete vlastníky licence a vykonavateli autorských práv k softwaru, který vznikne ze vzájemné spolupráce.

Můžeme vám při řešení vašich softwarových projektů z oblasti informačních technologií (IT) pomoci, pokud k jejich řešení budeme moci použít některý z programovacích nebo skriptovacích jazyků, které patří do báze našich znalostí. Při práci pro vás můžeme nabídnout znalosti následujících programovacích a skriptovacích jazyků: C#, Visual Basic .NET (VB.NET), SQL, ASP.NET, ASP, HTML, XHTML, JavaScript, VBScript, CSS, XML, XSLT. Při spolupráci na analytické pozici můžeme nabídnout znalost UML modelování a návrhu aplikací.

Průběh poskytování této služby pramenící ve vzájemné spolupráci je velmi jednoduchý. Stačí, když nás oslovíte, stručně nás seznámíte s vaším projektem a domluvíme rozsah a způsob vzájemné spolupráce. Plnění spolupráce z naší strany pak může probíhat jak na našem vlastním tak i na vašem technickém zařízení.